Serdecznie polecam trenera Dawida! Zdecydowanie pomógł mi wejść w świat sportu, fantastycznie dobierając treningi do mojego poziomu i świetnie tłumacząc wszystkie ćwiczenia. W dodatku jest przesympatyczną osobą, więc treningi z nim to czysta przyjemność!
Ania
Karol
Polecam Dawida, wykupiłam u niego 20 treningów startując od zera i świetnie wszystko tłumaczy, układa plan, dostosowuje poziom do ćwiczącego, przede wszystkim pilnuje, by trening był bezpieczny.
Malgorzata
Polecam Dawida za indywidualne podejście, kreatywne i efektywne ćwiczenia. Do każdych zajęć podchodzi na 100%, nie ma zmarnowanych i przegadanych treningów.
Krzysztof
Bardzo serdecznie polecam Trenera Dawid jest niesamowity
Darek