Natalia jako trener zaraża pozytywną energią, ale jednocześnie wymaga, co jest oczywiście zaletą! Daje uwagi korygujące technikę i robi to w sposób motywujący do poprawy i dalszej pracy. Zdecydowanie polecam początkującym i zaawansowanym! Z każdego treningu wychodzę zmęczona i z uśmiechem :)
Wróć do profilu trenera

Trener
Natalia Gontarska
Warszawa
Opinie klientów o trenerze Natalia Gontarska
Przeczytaj najnowsze opinie.
24.06.2026
24.06.2026
Świetnie! Gorąco polecam! Zakochałam się w treningu funkcjonalnym Natalii od pierwszej sesji! Zawsze jest dynamicznie, przyjemnie i pozytywnie!
24.06.2026
Chodzę do Natalii na kickboxing i już od pierwszych zajęć zaraziła mnie swoją pozytywną energią i sposobem prowadzenia zajęć! Jest to moje pierwsze spotkanie z kickboxingiem i myślę, że nie mogłam lepiej trafić - Natalia wszystko dokładnie tłumaczy, wyłapuje i poprawia błędy oraz motywuje do dalszego rozwoju. No i zmusza do wypalania kalorii jak szalona :D polecam z całego serca!