Trener jakich mało, indywidualne podejście do każdej osoby , duża wiedza i zaangażowanie w swoja prace. Każdy trening z Dawidem to tez super atmosfera. Bardzo polecam

Trener
Davido Treneiro
Opinie klientów o trenerze Davido Treneiro
Przeczytaj opinii.
Z Dawidem współpracuję już 4 lata. Efekty są niesamowite, progres nastąpił w szybkim czasie. Moja motoryka jest teraz na najwyższym poziomie, dodatkowo treningi są prowadzone w świetnej atmosferze.
Bardzo gorąco polecam, ogromna wiedza i profesjonalne podejście. Specjalista jakich mało!
Dawid ma super podejście , do każdej osoby podejdzie , zerknie i zawsze daje cenne wskazówki. Ze szczerego serducha polecam współpracę z Dawidem !
Dla mnie mistrz. Polecam
Bardzo profesjonalne podejście do treningu. Duża wiedza i zaangażowanie. Polecam
Mega polecam treningi z Dawidem. Widać po nim dużą wiedzę i jest pewny tego co mówi. Do tego super atmosfera i dużo śmiechu.
Super podejście miła atmosfera ,szeroki zakres wiedzy pełen profesjonalizm. Polecam w 100%
Dawid jest profesjonalny i zaangażowany w rozwój swoich podopiecznych. Jego umiejętność przekazywania technik, motywacji oraz dostosowywania treningów do indywidualnych potrzeb sprawiają, że każdy trening to doskonała okazja do nauki i poprawy kondycji fizycznej. Zdecydowanie polecam!
Trener Dawid to bardzo kompetentna osoba, odpowiednia na swoim stanowisku. Dzięki rozpisanym planom treningowym motorycznym juz po kilku tygodniach zauwazylem ogromny postep w sile szybkosci i dynamice. Polecam kazdemu, kto chce poprawic swoją motorykę
konkretny gosc nie powie Ci tego co chcesz usłyszeć tylko to co Ci pomóże . Współpraca z nim to dobry strzał . polecam w 100%
Naprawdę zarąbiste treningi, podejście do trenującego, polecam w 100%
Duże pokłady cierpliwości, zwłaszcza dla starych uparciuchów oraz nieszablonowe poczucie humoru sprawiają, że treningi to czysta przyjemność.
Świetnie ułożone treningi, po których widać efekty. Ćwiczenia są dokładnie opisane i przemyślane- widać ogromną wiedzę i pasję trenera. Zawsze można liczyć na pomoc Dawida, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu mam pewność, że ćwiczenia wykonuję poprawnie, korzystając z rzetelnego źródła, a nie Internetu. ;) Zdecydowanie polecam zarówno tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami, jak i tym, którzy chcą poprawić swoje wyniki. :)
Polecam Dawida, treningi na najwyższym poziomie duża wiedza trenera i miła atmosfera na treningach.
Świetnie prowadzone treningi, pełne zaangażowania i efektów. Dawid posiada mnóstwo wiedzy zarówno na temat treningu siłowego jak i sportów walki co świetnie przekłada się na wyniki
Gość wie co robi. Cały trening przemyślany. Profesjonalizm w 100%. Młody talent. Polecam.
Dawid oprócz tego, że jest świetnym trenerem przygotowania motorycznego, jest również wspaniałym człowiekiem! Trening pod okiem Dawida to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Dawid jest trenerem wymagającym, ale to moim zdaniem ogromny plus, bo większość z nas decyduje się na treningi żeby osiągnąć cel, a na to trzeba zapracować. Zawsze służy pomocą, wszystko dokładnie tłumaczy i dobiera ćwiczenia do celu i możliwości osoby trenującej. Jeśli szukasz dobrego trenera, który podejdzie do Ciebie indywidualnie oraz posiada dużą wiedzę i doświadczenie, to z czystym sumieniem polecam treningi u Dawida!
Trener z ogromną wiedzą . Kazdy trening pod jego okiem to progers . Atmosfera super
Świetny trener personalny, od czasu pierwszych treningów z trenerem zauważyłem znaczną poprawę fizyczna i każdemu serdecznie polecam współpracy razem z trenerem Dawidem