Chodziłem do Dawida na zajęcia ze sztuk walki i często rozmawiałem z nim na siłowni. Profesjonalny trener i super gość, wiele mnie nauczył co przydało mi się w przyszłej pracy. Polecam!

Trener
Davido Treneiro
Opinie klientów o trenerze Davido Treneiro
Przeczytaj opinii.
Treningi z Davido nie tylko wpłynęły na poprawę kondycji i ciała ale także na codzienne samo poczucie . Polecam !!!
Trenuję z Dawidem od kilku lat. Świetny trener, oraz człowiek. Profesjonalne podejście, wiedza, empatia i poczucie humoru powodują, że treningi są samą przyjemnością. W ciągu naszej współpracy, znacznie poprawiłem swoje parametry wydolnościowe, sylwetkę, ale przede wszystkim nauczyłem się wielu technik ataku i obrony, niezbędnych w walce. Polecam !
Polecam Dawida przede wszystkim ze względu na bardzo indywidualne podejście, profesjonalizm i wsparcie które znacznie wykracza poza standardy !!! Poza tym ogromna wiedza, miła atmosfera podczas treningów i mega motywacja!!!
Polecam wszystkim, treningi z Dawidem to czysta przyjemność. Duża wiedza teoretyczna i przede wszystkim praktyka.
Bardzo solidny i konsekwentny trener. Jeśli nie możesz znaleźć motywacji, treneiro wykopie ja do góry tak by tylko niebo było twoim limitem. A może nawet więcej. Warto zaczerpnąć wiedzy i rozruszać swoje ciało. Bardzo polecam i pozdrawiam
chodze na zajecia od 2 lat i jest super, wie co robi, bardzo polecam
Mogę z czystym sumieniem polecić Dawida. Indywidualne podejście, świetny kontakt, ogromna wiedza.
Polecam Dawida Świetne indywidualne podejście do każdego klienta oraz zawsze trening w fajnej atmosferze
Dawid to profesjonalista. Do swoich podopiecznych podchodzi ze zrozumieniem i wyrozumiałością. Słucha ich i wyznacza cele. A to wszystko z humorem i pozytywnym nastawieniem. I nawet jesli nie szykujesz się do walk czy zawodów warto ćwiczyć właśnie z Dawidem. Polecam !!!
Najlepszy trener pod słońcem.☀️☀️☀️ Treningi z Dawidem są bardzo rzetelne i nie ma miejsca na obijanie, ale dzięki temu satysfakcja po treningu jest o wiele większa. Dodatkowo Dawid to bardzo sympatyczna osoba która zawsze doradzi i powie co trzeba jeszcze poprawić, w sposób normalny. Polecam treningi z Dawidem w 100%
Trenuje z Dawidem od długiego czasu i po każdym treningu wychodzę zmęczony i zadowolony jak nigdy. Moja sprawność fizyczna cały czas idzie do góry. Polecam, człowiek z uśmiechem idzie na każdy trening!
Trenuje pod okiem Dawida ponad rok i to jaką przemianę przeszedłem pod względem siły i sprawności to nawet się nie spodziewałem że będzie aż taka gdy zaczynałem trenować. Trener pierwsza klasa
Mój syn trenuje u Dawida od półtora roku sztuki walki i jest bardzo zadowolony . Polecam.
Jestem podopiecznym Dawida i dużo się nauczyłem w tak krótkim czasie jak 3 miesiące . Polecam Davida Treneiro super trener
Bardzo dobry trener z duza wiedza i podejsciem do podopiecznego.
Jestem podopiecznym Dawida od 2 lat nigdy nie sądziłem że mogę być tak sprawny fizycznie, czy to sztuki walki czy silownia Davido Treneiro jest godny polecenia !!