09.07.2025
Działamy niecałe pół roku, z wagi 110, jestem już dwucyfrowy (96), niebotycznie lepiej się czuję, a i zawsze w świetnej atmosferze i dobrej robocie przeplatanej śmieszkami, Michu fajny gość ;) Polecajka!!

Trener
Przeczytaj najnowsze opinie.
Działamy niecałe pół roku, z wagi 110, jestem już dwucyfrowy (96), niebotycznie lepiej się czuję, a i zawsze w świetnej atmosferze i dobrej robocie przeplatanej śmieszkami, Michu fajny gość ;) Polecajka!!
Rzetelny, mega kumaty, a przede wszystkim przemiły gość! Na plus, że fizjoterapeuta, choć moim głównym celem była sylwetka to i sprawniej i lepiej wyglądam, działamy już rok, polecam :) Marcin S.